İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda

2022 Nişanlık Modelleri

featured
0

Yaz sezonunda düğün ve nişanların sıklaşmasıyla birlikte özellikle gelin adaylarının şıklık telaşı başlamaktadır. Evliliğin ilk adımlarından olan nişan, kadınlar için oldukça özel ve güzel bir andır. Nişan zamanı en çok yoran ve uğraştıran konu ise tabi ki nişanlıklardır. Seçilen nişanlığın o yılın modasına uygun olması ve yakışması önemlidir. 2022 yazının en şık ve en moda nişanlık modelleri konusunda derlenen bilgiler ise başlıca şöyledir;

Kapri Kol Nişanlıklar

Bu yılın trendlerinden olan kapri kollar, nişanlıklarda da şık ve çekici bir tarz sunmaktadır. Yaz aylarının serin akşamlarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

İki Renkli Kloş Nişanlıklar

Zıt ya da uyumlu renkler ile kombinlenebilen bu tarz nişanlıklar bayanların beğenisini ve ilgisini çokça çekmektedir. 2022 trendinde hem kloş hem de iki renkli rengarenk modeller oldukça çok kullanılmaktadır.

Straplez Nişanlıklar

Omuz dekoltesinde rahatlıkla kullanılan straplez modeller askılı tarzları tercih etmeyenler için eşsiz bir modeldir. Yaz aylarındaki nişanlıklar için çokça tercih edilen bu modeller rahat bir tarz sunmaktadır.

Kabarık Nişanlıklar

Nişanlık denildiğinde genelde akıllara kabarık modeller gelmektedir. Bu tarz nişanlıklar genelde salonda yapılan nişan törenleri için uygun olmaktadır. Evde yapılan nişanlar için hem ağır hem de abartılı kaçabilmektedir.

 

Önerilen Yazı  Epilasyon Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Yazar Hakkında

kadinbilgiler.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Yorum Yap