İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ask Evlilik

Düğün davetiyesi 2022 trendleri

Düğün davetiyesi 2022 trendleri
0

Düğün davetiyesi 2022

Düğün davetiyesi modelleri 2022

1. 2022 Haritalı Davetiyeler

Davetlilerinize onları nerede ve nasıl bir etkinliğin beklediğini harita ile göstermek düğün davetiyelerinde yükselen bir trend. Bunu ister kişiselleştirilmiş illüstrasyonla özel olarak yaptırabilir ve heyecan dozunu artırabilir ister lazer kesim tekniği ile hayata geçirebilirsiniz.

2.Yırtık Kenarlı Davetiyeler

Düğün davetiyesi farklı ve antik bir hava kazandırmak istiyorsanız, özel kaligrafi ile zenginleştirilmiş yırtık kenarlı davetiye tasarımlarına yönelebilirsiniz.

3.Gösterişli Astarlara Sahip Zarfta Davetiyeler

Düğün davetiyesi sürpriz yapmaya davetiyenizden başlayın! Başlı başına etkileme gücüne sahip bu tasarımlar sayesinde düğün temanızı bir duvar kağıdı gibi ailenize ve arkadaşlarınıza aktarma şansı da yakalayabilirsiniz.

4.Lazer Kesim Yazılı Davetiyeler

Davetiye tasarımınız ister sade olsun ister karışık lazer kesim onun etkisini bir üst seviyeye çıkaracak! Tasarıma sınırsızca uygulanabilen bu teknikle davetiyenizde öne çıkarmak istediğiniz yazıları kestirerek daha belirgin hale getirebilirsiniz.

5.Doğadan İlham Alan Davetiyeler

Büyük gününüz için belirlediğiniz renk paletini davetlilerinizle paylaşmak için Düğün davetiyesi doğanın sunduğu desenlerden beslenebilirsiniz. Gösterişli çiçekler, palmiye yaprakları ve tomurcuklar davetiyenizde çerçeve veya kenardan göz kırpan bir detay olarak yer alabilir.

6.Koyu Renk Paletli Davetiyeler

Davetiyenizde koyu renkleri tercih etmek büyük gün için vurgu yapmanızı da kolaylaştırır. Düğün davetiyesi Renkler koyulaştıkça tasarımın sadeleşmesi gerektiğini de aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.

7.İç İçe Geçen Monogramlı Davetiyeler

Monogramlar çok farklı şekillerde yapılabilen yaratıcı detaylar. Bunun için isimlerinizin veya soy isimlerinizin baş harflerini kullanabilirsiniz. Geleneksel olmasına rağmen oldukça özel bir kurgu gerektiren monogramı gösterişli kılansa kuşkusuz yazı karakteri seçimi. Bunun için bir tasarımcı ile çalışmanızda fayda var.

8.Yeni Formda Davetiyeler

Düğün davetiyeniz illa kare veya dikdörtgen olacak diye bir kural artık yok, hatta 2019 bu fikri tamamen ortadan kaldıracak bir trendi de beraberinde getiriyor. Geometrik -diğer- şekiller, yuvarlak ve hatta farklı kesilerek detaylandırılmış kenarlar davetiyenizi biricik kılacak.

Önerilen Yazı  Nişan ve düğünde takılan takı kime aittir

9.Çelenkli Monogramlı Davetiyeler

Eğer monogram tasarımınızı düğün konsepti ile ilişkilendirmek istiyorsanız etrafına tema hakkında ipucu verebilecek bir çelenk detayı da ekleyebilirsiniz.

10.Denizci Mavisi Davetiyeler

Denizci mavisi yeni siyah ve bu trendi düğün stilinize taşımak da en doğal hakkınız. Takım elbisezorunluluğu olan etkinliklerden bohem düğünlere her konseptle uyum sağlayabilecek bu rengi iyi kalite bir kağıt üzerinde davetiye olarak kullanabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

kadinbilgiler.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Yorum Yap