İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Newton’un kıyamet tarihini hesapladığı notlar ortaya çıktı 2022

Newton'un kıyamet tarihini hesapladığı notlar ortaya çıktı
0

Newton

Modern fiziğin babası olarak aşina İngiliz fizikçi Isaac İncil’de gizli kodların kilidini açma ve kıyametin zamanlamasını belirleme girişimlerini gösteren yayınlanmamış notlar İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Sotheby’s Açık Arttırma Evi tarafından satışa çıkarıldı.

Modern fiziğin babası olarak aşina İngiliz fizikçi Isaac Newton'un İncil'de gizli kodların kilidini açma
Modern fiziğin babası olarak aşina İngiliz fizikçi Isaac İncil’de gizli kodların kilidini açma

Newton Rekor fiyata satılacak

Meşhur fizikçinin Mısır’da gizemli piramitlerin sırrını çözerek kıyametin tarihini hesaplamaya çalıştığı 3 sayfalık notların online açık artırma sona erdiğinde yüz binlerce sterline satılacağı tahmin ediliyor.

newton
newton

Sotheby’s

Açık Arttırma Evi’nde görevli el yazması uzmanı Gabriel Heaton, İngiliz medyasına yaptığı açıklamada, Belgeler sahiden büyüleyici.

Çünkü içlerinde piramitlerin sırlarını çözmeye çalıştığını görebilirsiniz.

Akılcı düşüncenin ortaya çıktığı 17. yüzyılın anlayışını bir araya getiren bu karalamalar, sizi göze çarpan bir tez araştırdığı derin sorunların kalbine götürüyor” dedi.

Önerilen Yazı  Meme kanseri tanısı nasıl konulur

Yazar Hakkında

kadinbilgiler.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Yorum Yap