İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda

Sütyen modelleri 2022 Yılı – Her kadının dolabında bulunması gereken

Her kadının dolabında bulunması gereken sütyen modelleri
0

Sütyen modelleri

Kadınlar için iç giyim ürünleri önemlidir çünkü yapılan kombine uygun olan iç giyim ürünlerinin tercih edilmesi gerekir. Hangi kıyafet ile hangi sütyenin daha uygun olduğunu biliyor elde etmek, hatasız görünmenin püf noktalarından biridir. Bu kapsamda her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken sütyen modellerinin neler olduğunu hemencecik aktaralım.

Sütyen modelleri
Sütyen modelleri

Straplez

Bu sütyen modellerine özellikle yaz mevsiminde sıklıkla gereklilik duyulduğunu belirtmemiz gerekiyor. İp askılı veya askısız kıyafetler giymek istediğinizde sütyen askılarının görünmesi tatsız bir duruşa sebep oluyor. Bunun önlemenin yolu da kuşkusuz straplez kesim iç giyim ürünlerini seçim etmekten geçiyor.

Dolgulu

Dolgulu sütyen modelleri genel olarak minik göğüslere sahip olan kadınlar kadar seçim ediliyor. Göğüslerin daha büyük görünmesini karşılamak için özel olarak tasarı edilen bu tasarımlar da kadınların dolabında bulunmalı! Bu Vesile Ile göğüs dekoltesini ön plana dışında tutmak istediğiniz zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Push – upBu sütyenlerin özelliği ise göğüsleri birazcık daha yukarıya kaldırıyor olmasıdır. Dolayısıyla daha dikey bir göğüs görünümü elde etmek istediğinizde tercihinizi bu tasarım seçeneklerinden yana kullanmalısınız. Dikişsiz olarak dizayn edilen parçalar ise en ince kıyafetlerin aşağı dahi güvenle kullanılabilir ve iz yapmaz.

Sütyen modelleri
Sütyen modelleri

 

ToparlayıcıTahmin edebileceğiniz gibi toparlayıcı sütyenler sarkıklık veya büyük göğüs sorunu yaşayanlar için içten tercih olabilir. Slim fit kesim bakımlı gömlekler kullanacağınız süre bu sütyenlere ihtiyacınız olacaktır. böylece dolabınızda birkaç adet de olsa toparlayıcı formda olan sütyenlerden bulundurmaya itina göstermelisiniz.

Tişört

Sütyen çeşitleri arasında şüphesiz en çok seçim edilenlerden biri de tişört sütyenleridir. İnce kumaşlardan hazırlanan tişörtler ile birlikte tatbik için hazırlanan bu parçalar genelde sade ve düz bir görünüme sahip olur. Özelliği ise tişört aşağıda iz yapmıyor olması ve dolayısıyla tişörtün kusursuz bir duruş sergilemesini sağlamasıdır.

Önerilen Yazı  Kot Şort ile Stil Yapmanın Yolları

Silikon

Silikon materyalden hazırlanan bu sütyenler ise göğüslere hafifçe yapışıyor ve kaymadan uzun zaman kullanılabiliyor. Sırtı açık kıyafetler seçim ettiğinizde sütyenin sırt kısmının görünmesini durdurmak için bu sütyenleri kullanmanız gerekebilir. Yukarıda sıraladığımız tasarımların tamamını analiz etmek isterseniz Penti internet sitesini ziyaret edin. En kaliteli kumaşlardan hazırlanan en şık sütyenleri bu siteden yerinde fiyatlarla tedarik edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

kadinbilgiler.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Yorum Yap