İlginizi Çekebilir
2020-nisanlik-modelleri
  1. Ana Sayfa
  2. Moda
Trendlerdeki Yazı

Vakko Gelinlik Modelleri – 2022

Vakko Gelinlik Modelleri
0

Vakko Gelinlik Modelleri

Gelinlik modasına katkıları asla inkâr edilemeyecek olan vakko gelinlik modelleri, 2022 yılında da birbirinden güzel ve birbirinden çarpıcı modellerle karşımıza çıkıyor. 2022 ilkbahar- yaz gelinlik koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Zorlu Center’daki mağazasında düzenlediği bir show ile tanıtan Vakko Wedding, hazırlamış olduğu modellerle şimdiden izleyenlerin gözünü doldurmayı başardı bile.

Kelimenin tam anlamıyla yeni koleksiyonunu da başarılı bir şekilde tamamlamış olan Vakko gelinlik modelleri, bu sezon da fark yaratmaya devam ediyor. Gelinlik modasını takip edenler bilirler, Vakko yıllardır gelinlik konusunda fenomen durumundadır. Birçok moda evi sahibi ve modacı gelinlik modellerini tasarlarken Vakko gelinlik modellerini mutlaka dikkate alır. Hem kısa hem de uzun gelinlik modellerinin yer aldığı 2022 ilkbahar yaz koleksiyonunda dantelin çok fazla kullanıldığı ilk göze çarpan detaylar arasında.

 

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri 2022

Her zevke hitap edecek şekilde bir çeşitlilikle hazırlanmış koleksiyonda starplez prenses modellerinin bu sene de moda olmaya devam ettiğini görüyoruz. Kabarık tül ya da dantel etekler sıkça kullanılmış. Bunun yanı sıra tepeden tırnağa dantel kullanılmış modeller de bulunuyor.

Biraz da ha ağır bir görüntü sergileyen bu tarz Vakko gelinlik modelleri özellikle ikinci baharını yaşayan gelinler için iyi bir alternatif olabilir.

 

Ayrıca bir süredir Vakko’ya tasarımlar yapan Zac Posen’in 2022 gelinlik modelleri için de tasarımlar yaptığı görülüyor. Ancak Zac Posen tasarımlarda da dantel unsuru oldukça yoğun bir şekilde kullanılmış.
Vakko’nun hazırlamış olduğu defilede prenses ve zac posen tarzı gelinliklerin yanı sıra helenistik gelinlik modelleri de dikkat çekiyor. Oldukça sade bir görüntü veren helenistik gelinlik modeli özellikle kır düğünlerinde tercih ediliyor.

 

Vakko Gelinlik Modelleri

 

2022 Nişanlık Modellerine yer verdiğimiz yazımıza da buradan tıklayarak göz atabilirsiniz.

Önerilen Yazı  Kış depresyonuyla nasıl baş edilir 2022

2022 gelinlik modelleri her gelinin kendine has özellikleri dikkate alabileceği, kendini yansıtabileceği ve hep hayalini kurduğu gelinliğe sahip olabileceği bir çeşitlilik sunuyor. Bunca çeşitlilik arasından tercih yapılırken gelinin kendi vücut yapısına uygun bir model tercih etmesi son derece önemli.

Ayrıca hayatında sadece bir kere giyeceği gelinliğin içinde kendini rahat hissedebilmeli ki, bu kadar hayalini kurduğu düğünü kendisine bir eziyet haline dönüşmesin. Zira düğün saati kaç olursa olsun erken saatlerde giyilecek olan gelinlik gün sonuna kadar gelinin üzerinde kalacak.

 

Bu nedenle gelinlik altına giyilecek ayakkabının da rahat olması ya da en azından gelinin yanına bir de rahat bir ayakkabı alması (hatta spor ayakkabı alanlar bile var) önemli bir detay.
Vakko, gelinlik modelleri tasarlarken kumaşın, dantelin, taş ve boncukların kısacası kullandığı bütün malzemelerin ve dikişin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir.

2022 sezonu için tasarlamış olduğu gelinlik modelleri arasında bu yılda yine prenses modelleri yerini koruyor ancak çok kabarık olmayan sade modeller ile son derece seksi ve çarpıcı modeller de bu sezonun göze çarpan trendleri arasında bulunuyor.

Yazar Hakkında

kadinbilgiler.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Yorum Yap